logo
Nákupný košík

INFO: 0905 498 720
SK  |  EN

Reklamačný poriadok

Záručná doba

Záručná doba na všetky produkty zakúpené v internetovom obchode remienky.sk je 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom.


Uplatnenie reklamácie:

V prípade, že chcete reklamovať zakúpený tovar, kontaktujte nás prosím na info@remienky.sk. Obratom Vám upresníme postup uplatnenia reklamácie.
O reklamácii rozhodneme ihneď, v zložitých prípadoch do 3 pracovných dní. V odôvodnených prípadoch reklamovaný tovar zasielame do autorizovaného strediska danej značky a reklamáciu sa snažíme vybaviť v čo možno najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od jej prevzatia. V prípade, že reklamáciu nestihneme vybaviť do 30 dní, zákazník má právo odstúpiť od zmluvy a požadovať vrátenie peňazí alebo výmenu za iný tovar.


Tovar nám neposielajte na dobierku !

Najjednoduchší spôsob je hodinky zaslať prostredníctvom Slovenskej pošty, ako ceninu. K tovaru priložte: záručný list a sprievodný list (s popisom závady, číslom objednávky alebo faktúry a kontaktnými údajmi)
O výsledku reklamácie budete informovaní vyjadrením, ktoré bude priložené v spätnej zásielke. V zložitejších prípadoch vás budeme kontaktovať telefonicky a ponúkneme vám čo možno najvýhodnejšie riešenie.


Rozsah záruky:


Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie spôsobené používaním výrobku. Pred prvým použitím je zákazník povinný preštudovať návod na obsluhu a záručné podmienky. Na závady spôsobené nesprávnym používaním sa záruka nevzťahuje.


Adresa pre uplatnenie reklamácie:

Hodinár - Wish s.r.o.
Aupark Košice
Nám. Osloboditeľov 1

040 01 Košice
info@remienky.sk
0905 498 720


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM